Márka: Nature’s Answer
Cím: St. John’s Wort Extract, 1000mg – 30 ml.
Származási ország: United States
A jó egészség és jó közérzet kulcsa az, hogy minden elem jól működjön együtt.
A vitaminok és ásványi anyagok fontosak a szervezet egészségének és erejének fenntartásához.
Fedezze fel fitnesz-kiegészítők széles választékát. Kiváló minőségű fehérjék, aminosavak, természetes tesztfokozók, kreatin vitaminok és még sok más.
Az omega, az EFA-k, a CLA és az olajok (különösen a halolajok és az omegaolajok) mind a zsírsavak egy csoportjába tartoznak, és bizonyítottan számos egészségügyi előnnyel rendelkeznek.
7255Ft
Mennyiségi kedvezmény
| Szám | 2 | 3 | 4 | 5+ |
|---|---|---|---|---|
| Ár | 7037Ft | 6820Ft | 6748Ft | 6529Ft |
54 készleten
Becsült szállítási idő: 4–6 napMárka: Nature’s Answer
Cím: St. John’s Wort Extract, 1000mg – 30 ml.
Származási ország: United States
| Tömeg | 0.09 kg |
|---|---|
| Cím | 30 ml |
| Legjobb előtt | 2029-07-31 |
| Hozzávalók | tisztított víz, növényi glicerin, orbáncfű (Hypericum perforatum) virágos hajtásainak kivonata |
| származási ország | United States |
| Csomagolási mennyiség | 30 |
| Termékforma | folyékony |
| Tápanyagtartalom | Adag: 1 ml (kb. 33 csepp) |
| Adagolás | Étrend-kiegészítőként naponta háromszor (3) vegyen be 1 ml-t (kb. 33 cseppet) egy kis mennyiségű vízben. Alaposan rázza fel. |
| Tárolás | Hűvös, száraz helyen tárolandó. |
| Allergének | Ez a termék hipoallergén, és nem tartalmazza a 14 leggyakoribb allergént. |
| Figyelmeztetések | Gyermekektől elzárva tartandó. Terhesség vagy szoptatás idején ne használja. A termék fényérzékenységet okozhat. Antidepresszánsokkal együtt ne használja. Ha bármilyen gyógyszert szed, orvosi beavatkozásra készül, vagy bármilyen egészségügyi problémája van, használat előtt konzultáljon orvosával. Ne használja, ha a biztonsági zárófül sérült vagy hiányzik. |
Orbáncfű kivonat, 1000 mg – 30 ml. 100 ml-enként Napi adag (1 ml (kb. 33 csepp)) Orbáncfű (Hypericum perforatum) virágzási kivonat (1000 mg (1:1) száraz gyógynövény-egyenérték) 100000 mg 1000 mg Összetevők: Orbáncfű (Hypericum perforatum) virágzási kivonat (1000 mg (1:1) száraz gyógynövény-egyenérték), USP tisztított víz, növényi glicerin. Ajánlott használat: Étrend-kiegészítőként naponta háromszor (3) 1 ml (33 csepp) kis mennyiségű vízben. Jól rázza fel. Figyelmeztetések: Gyermekektől elzárva tartandó. Ne alkalmazza terhesség vagy szoptatás alatt. Ez a termék fényérzékenységet okozhat. Ne alkalmazza antidepresszánsokkal együtt. Ha bármilyen gyógyszert szed, bármilyen orvosi beavatkozást tervez, vagy valamilyen betegségben szenved, használat előtt konzultáljon kezelőorvosával. Ne használja, ha a biztonsági zár sérült vagy hiányzik. Hűvös, száraz helyen tárolandó. Minőségét megőrzi (nap/hónap/év): lásd a nyomtatott oldalon Származási ország / Gyártó: Amerikai Egyesült Államok / Nature’s Answer EAN: 083000006760
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Emésztőrendszer egészsége
Támogatás az ízületekhez
Vitaminok és ásványi anyagok
Értékelések
Még nincsenek értékelések.