Márka: Nature’s Answer
Cím: Passionflower Aerial Parts, 2000mg – 30 ml.
Származási ország: United States
A jó egészség és jó közérzet kulcsa az, hogy minden elem jól működjön együtt.
A vitaminok és ásványi anyagok fontosak a szervezet egészségének és erejének fenntartásához.
Fedezze fel fitnesz-kiegészítők széles választékát. Kiváló minőségű fehérjék, aminosavak, természetes tesztfokozók, kreatin vitaminok és még sok más.
Az omega, az EFA-k, a CLA és az olajok (különösen a halolajok és az omegaolajok) mind a zsírsavak egy csoportjába tartoznak, és bizonyítottan számos egészségügyi előnnyel rendelkeznek.
7181Ft
Mennyiségi kedvezmény
| Szám | 2 | 3 | 4 | 5+ |
|---|---|---|---|---|
| Ár | 6965Ft | 6750Ft | 6678Ft | 6463Ft |
13 készleten
Becsült szállítási idő: 4–6 napMárka: Nature’s Answer
Cím: Passionflower Aerial Parts, 2000mg – 30 ml.
Származási ország: United States
| Tömeg | 0.09 kg |
|---|---|
| Cím | 30 ml (1 fl oz) |
| Hozzávalók | tisztított víz, növényi glicerin, passióvirág föld feletti részeinek kivonata |
| származási ország | United States |
| Csomagolási mennyiség | 30 |
| Termékforma | folyékony |
| Tápanyagtartalom | Adag: 2 ml (kb. 74 csepp) |
| Adagolás | Étrend-kiegészítőként naponta háromszor (3) vegyen be 1–2 ml-t (33–74 cseppet) egy kis mennyiségű vízben. Alaposan rázza fel. |
| Tárolás | Hűvös, száraz helyen tárolandó. |
| Allergének | Nem tartalmazza az EU 1169/2011 rendelet II. mellékletében felsorolt mind a 14 fő allergént. Gluténmentes, búzamentes, kukoricamentes, tejtermékmentes, szójamentes. |
| Figyelmeztetések | Gyermekektől elzárva tartandó. Terhesség vagy szoptatás idején ne használja. Ne használja, ha a biztonsági zár megsérült vagy hiányzik. |
Golgotavirág föld feletti részei – 30 ml. 100 ml-enként Napi adag (2 ml (kb. 74 csepp)) Golgotavirág (Passiflora incarnata L.) föld feletti részei kivonat (2000 mg (1:1) száraz gyógynövény-egyenérték) 100000 mg 2000 mg Összetevők: Golgotavirág (Passiflora incarnata L.) föld feletti részei kivonat (2000 mg (1:1) száraz gyógynövény-egyenérték), növényi glicerin, USP tisztított víz. Ajánlott használat: Étrend-kiegészítőként naponta háromszor (3) 1-2 ml (33-74 csepp) kis mennyiségű vízben. Jól rázza fel. Figyelmeztetések: Gyermekektől elzárva tartandó. Ne alkalmazza terhesség vagy szoptatás alatt. Ne alkalmazza, ha a biztonsági zárófólia sérült vagy hiányzik. Hűvös, száraz helyen tárolandó. Minőségét megőrzi (nap/hónap/év): lásd a nyomtatott címkét Származási ország / Gyártó: Amerikai Egyesült Államok / Nature’s Answer EAN: 083000006548
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Gyógynövény-kiegészítők
Támogatás az ízületekhez
Speciális formula
Szexuális egészség
Értékelések
Még nincsenek értékelések.