Márka: Nature’s Answer
Cím: Saw Palmetto Extract, 2000mg – 30 ml.
Származási ország: United States
A jó egészség és jó közérzet kulcsa az, hogy minden elem jól működjön együtt.
A vitaminok és ásványi anyagok fontosak a szervezet egészségének és erejének fenntartásához.
Fedezze fel fitnesz-kiegészítők széles választékát. Kiváló minőségű fehérjék, aminosavak, természetes tesztfokozók, kreatin vitaminok és még sok más.
Az omega, az EFA-k, a CLA és az olajok (különösen a halolajok és az omegaolajok) mind a zsírsavak egy csoportjába tartoznak, és bizonyítottan számos egészségügyi előnnyel rendelkeznek.
6189Ft
Mennyiségi kedvezmény
| Szám | 2 | 3 | 4 | 5+ |
|---|---|---|---|---|
| Ár | 6004Ft | 5818Ft | 5756Ft | 5570Ft |
90 készleten
Becsült szállítási idő: 4–6 napMárka: Nature’s Answer
Cím: Saw Palmetto Extract, 2000mg – 30 ml.
Származási ország: United States
| Tömeg | 0.09 kg |
|---|---|
| Cím | 30 ml |
| Legjobb előtt | 2029-02-28 |
| Hozzávalók | fűrészpálma-bogyó kivonat, növényi glicerin, USP-minőségű tisztított víz |
| származási ország | United States |
| Csomagolási mennyiség | 30 |
| Termékforma | folyékony |
| Tápanyagtartalom | Adag: 2 ml (kb. 56 csepp) |
| Adagolás | Étrend-kiegészítőként naponta háromszor (3) vegyen be 1–2 ml-t (28–56 cseppet) egy kis mennyiségű vízben. Alaposan rázza fel. |
| Tárolás | Hűvös, száraz helyen tárolandó. |
| Allergének | Allergéneket nem jelöltek meg. A termék nem tartalmazza a 14 leggyakoribb allergént. |
| Figyelmeztetések | Gyermekektől elzárva tartandó. Terhesség vagy szoptatás idején ne használja. Ne használja, ha a biztonsági zár megsérült vagy hiányzik. |
Fűrészpálma kivonat, 2000 mg – 30 ml. 100 ml-enként Napi adag (2 ml (kb. 56 csepp)) Fűrészpálma (Serenoa repens) bogyókivonat 100000 mg 2000 mg Összetevők: Fűrészpálma (Serenoa repens) bogyókivonat, növényi glicerin, USP tisztított víz. Ajánlott használat: Étrend-kiegészítőként vegyen be 1-2 ml-t (28-56 csepp) naponta háromszor (3) kis mennyiségű vízben. Jól rázza fel. Figyelmeztetések: Gyermekektől elzárva tartandó. Ne alkalmazza terhesség vagy szoptatás alatt. Ne alkalmazza, ha a biztonsági zár sérült vagy hiányzik. Hűvös, száraz helyen tárolandó. Minőségét megőrzi (nap/hónap/év): lásd a nyomtatott címkén Származási ország / Gyártó: Amerikai Egyesült Államok / Nature’s Answer EAN: 083000006685
Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.
Egészség és Jólét
Egészség és Jólét
Egészség és Jólét
Egészség és Jólét
florassist prebiotikus rágótabletta, természetes eper – 60 vegetáriánus rágótabletta
Értékelések
Még nincsenek értékelések.